Panasonic Servis | 444 78 56 | Panasonic Klima Servis

LCD Televizyonunuz Çalışmıyor Mu?

Tüplü televizyonların gösterişsiz yapısından ve kalitesiz görüntüsünden uzaklaşmak isteyen çok sayıda insan, LCD televizyonları tercih ediyor ve bizler de bu tercihlerine en iyi şekilde cevap verebilmek adına LCD televizyon konusunda müşterilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu televizyon modellerinin çok daha kusursuz olduğunu üzerine basa basa vurgulamaya gerek yok çünkü birçoklarınız bu televizyonlara çoktan sahip oldunuz ve kullanım konusunda kusursuz hizmet verdiğini de çok iyi biliyorsunuz.

LCD televizyonlarınız ile ilgili tüm sorunlarınızda yanınızda yer alıyor ve gerekli tesbiti yaparak sorunu en kısa sürede çözüyoruz.

Var olan ya da var olacak tüm sorunlar için iletişim numaralarımızdan bizlere kolayca ulaşabilir ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. LCD televizyonlarınızın markası ne olursa olsun bizlere ulaşabilirsiniz çünkü her marka için hizmet veren ve bu markalar konusunda uzman olan ekiplerimiz mevcuttur.

Kalabalık bir çalışan kadrosu ile karşınıza çıkıyoruz ve bu aşamada hangi marka olursa olsun gerekli müdahaleyi en iyi şekilde yapıyoruz. Birçok firma tek bir marka üzerinden hareket ediyor ve servis hizmetlerini de bu marka üzerinden yürütüyor.

Az önce de belirttiğimiz gibi hangi marka olursa olsun sizlerin yanındayız. Haftanın her günü servis hizmetlerine devam eden firmamız, sunduğu kaliteli servis hizmetleri ile birlikte adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor ve kalitesini çok sayıda insan sunuyor.

Yorumlar

  • LCD değil ama plazma bir televizyonumuz var. Tuzla’da ikamet ediyorum. Buraya servisiniz var mı acaba? Bir de sabah erken saatlerde servis hizmeti alabilir miyiz?

    • Merhaba Recep bey, evet Tuzla’ya servis hizmetimiz mevcut. Servis talebinde bulunurken sabah erken saatlerde istediğinizi belirtirseniz arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır.