Panasonic Servis | 444 78 56 | Panasonic Klima Servis

Panasonic Servis Çekmeköy

Teknolojik cihazları tamir edilmesi, bu konuda bilgisi olmayan kişiler için oldukça zor bir işlemdir. Eğer sizin de evinizde bulunmakta olan televizyon veya klima ile ilgili olarak herhangi bir şekilde problem meydana gelecek olursa bu konuda size özel olarak hizmet sunmaktan dolayı mutluluk duyarız. Firma olarak 7 gün 24 saat boyunca çalışıyoruz ve Panasonic Servis Çekmeköy şubesi olarak evlere özel servis uyguluyoruz. Eğer siz de evinizde bozulan televizyon ve klimalar ile ilgili olarak özel servis almak istiyorsanız 444 78 56 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Üstelik sizleri memnun etmek amacıyla bize ulaşmış olan kişilere mümkün olduğu kadar kısa süre içerisinde geri dönüş yapmaya çalışıyoruz. Telefon numaramızdan bize ulaştıktan sonra adres bilgileriniz ekip arkadaşlarımıza verirseniz kısa süre içerisinde evinize kadar gelecek ve gerekli olan tamirat işlemlerini yerinde uygulama fırsatına sahip olacaksınız. Bahsetmiş olduğumuz bu ilginç hizmet sayesinde televizyon veya klimayı sökmenize gerek kalmayacaktır Teknik olarak destek vermekte olan ekip arkadaşlarımız evinize gerekli olan malzemeler ile gelecek ve tamirat işlemlerini kısa süre içerisinde tamamlanacaktır.

Bahsetmiş olduğumuz tamirat konusunda kendimize o kadar çok güveniyoruz ki değiştirmiş olduğumuz tüm parçaları ve işçiliği bize bir yıl boyunca garanti veriyoruz. Böylece firmamız tarafından tamir edilmiş olan cihazlar bir yıl boyunca yine bizim tarafımızdan koruma altında tutuluyor. Sunmuş olduğumuz tüm bu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız daha fazla vakit kaybetmeyin ve hemen bizimle iletişime geçin.

Alemdağ Aydınlar Cumhuriyet
Çamlık Çatalmeşe Ekşioğlu
Güngören Hamidiye Hüseyinli
Kirazlıdere Koçullu Mehmet Akif
Mimarsinan Nişantepe Ömerli
Reşadiye Sırapınar Soğukpınar
Sultançiftliği Taşdelen

Yorum Ekleyin