Panasonic Servis | 444 78 56 | Panasonic Klima Servis

Panasonic Servis İzmir

1981 yılından beri ürünlerini Türkiye pazarına da sunan Panasonic firmasının her biri ‘akıllılık’ esasına dayanan ürünlerinden biri evinizde mevcutsa Panasonic Servis İzmir olarak bu ürünlerle ilgili her türlü soru ve sorunlarınızda yanınızdayız. Kaliteyi hesaplı şekilde sunmayı hedefleyen bir özel servis olarak siz Panasonic kullanıcılarına sektördeki en iyi bakım ve onarım hizmetini sağlamak istiyoruz. 444 78 56 numaralı telefon hattımız bu amaç doğrultusunda aramalarınıza haftanın 7 günü 24 saat boyunca açıktır. Yedek parça değişimleri için orijinal parçalar kullanmakta ve 1 yıl parça garantisi vermekteyiz.

Panasonic Servis İzmir mobil araçlarıyla İzmir’in bütün semtlerine başvuru yaptığınız gün içinde servis yapmaktadır. Size en iyi şekilde hizmet verebilmek için alanımızdaki bütün gelişmeleri yakından takip ediyor ve her gün siz Panasonic kullanıcılarını daha da memnun edecek hale gelmeye çalışıyoruz. İletişim konusunda eğitimli güler yüzlü personelimiz 444 78 56 numaralı servis telefonumuzun diğer ucunda Panasonic marka eşyalarınızla ilgili bütün soru ve sorunlarınızı dinleyip çareler üretmeye hazırdır.

İşinin ehli uzman teknik personelimiz size en kısa sürede en kaliteli bakım ve onarım hizmetini verebilecek kapasiteye sahiptir. Panasonic özel servisiniz olarak amacımız sizlere kesintisiz hizmet vermektir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti en büyük ödülümüz olacaktır ve öncelikle bunu sağlamak için çalışıyoruz. 7/24 kullanımınıza açık 444 78 56 telefon numaramızı lütfen notlarınız arasına kaydediniz.

Yorumlar

  • Merhabalar panasonic sa ak 28 müzik setine sahibim.. 5 cd çalar son zamanlarda takılma yapıyordu dün tamamen no disc yazmaya başladı. 1.disc içinde kaldı ve sürekli take out uyarısı veriyor…Komple tamiratı ve bakımı için kaset kısmı dahil ve hariç fiyat almak istiyor ve en yakın yetkili servisi öğrenmek istiyorum…İzmir küçükyalı’da oturuyorum

    • Merhaba Raşit bey, biz sadece televizyon ve klima grubuna bakıyoruz. Maalesef bu konuda size yardımcı olamıyoruz. İyi günler.