Panasonic Servis | 444 78 56 | Panasonic Klima Servis

Panasonic Servis Telefonları

Dünyanın en büyük ve en başarılı elektronik şirketlerinden olan ve kurulduğu yıl yalnızca 3 eleman çalıştırırken günümüzde dünya çapında bir firma haline gelmiş olan Panasonic; teknolojinin sınırlarını zorlamak dışında müşterilerinin memnuniyetine de öncelikli önem veren bir firmadır. Panasonic özel servis ailesi de aynı şekilde müşteri memnuniyeti sağlamayı birinci sıradaki hedefi olarak görmektedir. 444 78 56 Panasonic servis telefonları bu hedef doğrultusunda sizlere haftanın 7 günü 24 saat boyunca destek hizmetleri vermeye hazırdır. İletişim eğitimi almış ve bu konuda tecrübeli olan çağrı merkezi elemanlarımız Panasonic marka eşyalarınızla ilgili bütün onarım ve bakım isteklerinizin kaydını almak üzere siz değerli müşterilerimize bir telefon mesafesinde bulunmaktadırlar.

Panasonic servis telefonları Panasonic ürünleriyle ilgili sorunlarınıza güvenli çözümler bulmak için özel servis hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz her an, size hizmet sunmaya hazırdır. Telefonla teknik destek vererek bazı sorunlarınızı çözebildiğimiz gibi, bunun yeterli olmadığı durumlar için verdiğiniz adrese en kısa sürede ulaşabilecek olanaklarımız mevcuttur. 444 78 56 çağrı merkezimizi arayıp sorununuzu iletmeniz bunun için yeterlidir.

Yedek parça değişimlerinde kaliteli parçalar kullanıyor ve 1 yıl da garanti veriyoruz. Yaygın servis ağımız ve gezici ekiplerimizle Panasonic ürünleriyle ilgili herhangi bir mağduriyetinizi en kısa zamanda gidermek üzere daima hazırız. Servis telefonlarımızın aramalarınız için 7/24 açık olduğunu unutmayınız. Panasonic servis ailesi siz müşterilerimiz için her zaman müsaittir.

Yorum Ekleyin