Panasonic Servis | 444 78 56 | Panasonic Klima Servis

Panasonic Televizyon Servis

Panasonic markası teknolojinin ve müşterilerine vermiş olduğu önem ile anılmakta olan bir markadır. Yine Panasonic marka televizyonlarda piyasa da önemli bir yere sahiptir. Panasonic Televizyon servisi televizyon arızalarında ya da Panasonic televizyonlarda görülen aksaklıkların giderilmesi için hızlı ve etkin bir servis hizmeti sunmaktayız. Teknik personelimiz alanında profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Panasonic televizyon servis hizmeti için müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır. Bizim için en önemlisi hızlı, kaliteli ve etkin bir servis hizmeti sunabilmektir. Müşterilerimizin servis hizmetinden en üst düzey de verim almalarını sağlamak amacı ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Kendimizi teknik alanlarda yenilemeye özen göstermekte, gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip etmekteyiz. Teknik ekibimizin de kendisini bu alanda gelişimini sağlaması için çalışmaktayız. Panasonic televizyon servisi arızanın teknik servisimize iletilmesinin ardından teknik personel arıza bildirimi sırasında verilen adrese kısa süre içerisinde giderek üründe ki arızayı gidermek için çalışmalara başlanır. Arıza tespit çalışmalarının yapılmasının ardından, eğer arıza orada giderilecek bir arıza ise anında giderilir.

Ancak eğer arıza anında giderilecek bir arıza değil ise teknik servisimize getirilerek burada gerekli tamir ve onarım işlemlerinin yapılmasına başlanır. Teknik personelimizin amacı kaliteli hizmet sunmanın yanı sıra hızlı bir servis hizmeti sağlayarak müşterilerinin mağduriyetini gidermektir. Panasonic televizyon servis istediğiniz her an ulaşabileceğiniz müşteri numaraları ile hizmet vermektedir.

Yorum Ekleyin